استفاده از مقالات

مهمترین بخش در ایجاد و تداوم یک کسب و کار به روز بودن اطلاعات است.اطلاع از روشها و استانداردهای به روز دیگر یک مزیت رقابتی نیست ، بلکه یکی از ارکان مدیران و البته کارمندان است .در این بخش مقالات آموزشی ترجمه و قرار می گیرد.

Views 16

هیچ کس انتظار ندارد شما همه چیز را در اولین روز خود و یا در ماه اول خود بشناسید. اما این بدان معنا نیست که شما نمی توانید کارفرمای جدید و همکاران خود را تحت تاثیر قرار دهید.

بنابراین، چیزی که کارفرمایان از روز اول انتظار دارند، چیست؟ برای پیدا کردن این سوال ما از یک گروه 14 نفره از کارفرمایان موفق از شورای جوانان کارآفرین سوال پرسیدیم. در ادامه به جواب آنها می پردازیم.

Views 23

درست است که پیوستن به استارت آپ یک حرکت سرگرم کننده وهوشمند است. در حالی که بیشترافراد به شروع کار در محیط شرکت های فناوری علاقه ای ندارند.

تفاوت های کلیدی بین دنیای استارت آپ و هر نوع دیگری از شرکت وجود دارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری ، به این 4 مورد توجه کنید.

Views 26

داشتن یک ایده بزرگ میلیارد دلاری برای یک شرکت جدید یا استارت آپ عالی است. شما احتمالا به یک وب سایت، یک تیم فنی، و فضای اداری والبته، هر ماه برای پرداخت اجاره به اندازه کافی پول نقد احتیاج دارید.

Views 45

یک دوئل کلاسیک بین شرکت و استارت آپ وجود دارد. شما احتمالا با هر دو آشنایی دارید، شرکت های بزرگ ساعت های کاری مشخصی دارند اما در استارت آپ ساعت کاری انعطاف پذیر و بهتر است.

Views 68

اینکه اولین ( و یا تنها کارمند) شرکتی باشید دلهره آور است. همیشه اطلاعات بسیاری در مورد آغاز کسب و کاری جدید هست، اما منابع زیادی وجود ندارند که تجربهحقیقی اولین کارمند بودن را در اختیار افراد بگذارند.

این فرصتی بی نظیر است. اما چالش ها و ریسک های خود را دارد. اگر قصد دارید دست به چنین کاری بزنید، اینجا نکات مفیدی را با شما به اشتراک می گذاریم.

Views 79

درست مثل انسان ها، استارت آپ ها نیز برای خود الگویی دارند. الگویی که دوست دارند شبیه آن باشند و در آینده چیزی مثل او شوند.

اما چیزی که اکثر استارت آپ ها نمیدانند این است که بسیاری از برندهای بزرگ تقلا می کنند که درست مثل آنها رفتار کنند. آنها به دنبال "ایده"، " نوآوری" و "خلاقیت" هستند. اگر شما هم می خواهید ویژگی هایی از قبیل تطبیق پذیری، ریسک پذیری، شور و شوق را به کسب و کار خود اضافه کنید، توصیه می کنیم که حتما این مقاله را تا انتها بخوانید.

Views 139

کسی انتظار ندارد که شما از روز اول، یا حتی ماه اول، همه چیز را بدانید. اما این به این معنی نیست که نمی توانید رئیس یا همکارانتان را تحت تاثیر قرار دهید.

خب، به نظر شما باقی افراد انتظار دارند روز اول از فرد تازه استخدام شده چه چیزهایی ببینند؟ برای پاسخ به این سوال، نظر 10 کارآفرین موفق را پرسیده ایم و پاسخ های آنها را با شما در میان می گذاریم: