استفاده از مقالات

مهمترین بخش در ایجاد و تداوم یک کسب و کار به روز بودن اطلاعات است.اطلاع از روشها و استانداردهای به روز دیگر یک مزیت رقابتی نیست ، بلکه یکی از ارکان مدیران و البته کارمندان است .در این بخش مقالات آموزشی ترجمه و قرار می گیرد.

Views 18

مهم نیست در چه مرحله از شغلتان قرار دارید یا کجا کار می کنید. دنیای استارت آپ متفاوت است: پیوستن به یک استارت آپ، تاثیرگذاری، ابراز وجود در حیطه کسب و کار، آزاد بودن از ساختار و سیاست های شرکت سهامی، و شاید چند سال بعد درآمدی چشم گیر.

گرچه تمامی این چیزها بسیار هیجان انگیز و نشاط آور به نظر می آیند، شرایط استارت آپ ذاتاً همراه با ریسک های فراوان است. محاسبه میزان موفقیت یا شکست برای مراحل بعدتر ضروری است.

از کجا بدانیم که این کار به ریسکش می ارزد؟ خب، نمی شود فهمید. با این حال نباید خیلی هم بی پروا عمل کنید. در عوض، وقت بگذارید و دریابید آینده شرکت به کجا می رسد و آیا این آینده برای شما مطلوب است؟

Views 31

پیدا کردن یک حرفه عالی برای خودتان درست به سادگی پرسیدن این سوال است: از انجام چه کاری لذت می برید؟ اگر پاسخ شما یکی از سرگرمی هایتان است، نه شغلی با ساعات کاری مشخص، وقت آن رسیده که این سرگرمی را به یک کسب و کار نیمه وقت یا تمام وقت تبدیل کنید.

چالش های بسیاری در مورد تبدیل سرگرمی تان به یک شرکت سودآور وجود دارد. اما این کار پیش از این هم انجام شده است، حتی در مورد سرگرمی هایی که آنچنان هم قابلیت عرضه به بازار را نداشته اند. پس چه به داستان گویی علاقه دارید، یا بازی های ویدیویی، یا کارهای دستی، فردی قبل از شما راهی برای تبدیل این سرگرمی به پول نقد پیدا کرده است.

Views 60

همیشه دوست داشته اید که زندگی استارت آپی را تجربه کنید، و حالا چنین فرصتی برایتان فراهم شده: یک استارت آپ به شما پیشنهاد کار داده است.

تحقیقاتتان را انجام داده اید، مشتاق به کار با این شرکت هستید، و به ریسک های موجود آگاهی دارید. اما سوال اینجاست که آیا استارت آپ به شما آزادی عمل خواهد داد؟

در صورتی که مذاکره کنید، جواب مثبت است.

هر پیشنهادی قابل مذاکره است. همه چیز بستگی به استراتژی و میزان علاقه شما به کار پیشنهاد شده دارد. اما مسئله اینجا درخواست تعطیلات بیشتر یا یک دفتر کار شخصی برای به رخ کشیدن مهارت هایتان نیست و با مقایسه استارت آپ با یک شرکت بزرگ تثبیت شده به جایی نمی رسید.

Views 106

سازمان کسب و کارهای کوچک در آمریکا گزارش میدهد که این کشور دارای 29.6 میلیون کسب و کار کوچک است. صاحبان این کسب و کارها به همراه هم ارتشی از آمریکایی های سخت کوش را تشکیل می دهند که مشتاق اند رئیس خودشان باشند و از  خانواده هایشان و همچنین اقتصاد بومی حمایت کنند.

بدون در نظر گرفتن صنعتی که در آن فعالیت دارند، چه خرده فروشی باشد یا ساخت و ساز، تولید مواد غذایی و نوشیدنی یا خدمات خانگی یا خدمات حمل و نقل، این کسب و کارهای کوچک نیازمند تلاش های فراوانند و باید زمان زیادی را به آنها اختصاص داد.

اینجا به چند مورد از چالش های حرفه ای و شخصی پیش روی صاحبان کسب و کارها اشاره خواهیم کرد.

Views 147

گرچه شریک داشتن احتمال موفقیت شما را افزایش میدهد، هیچ شکی نیست که شریک بد به سرعت موجب شکست پروژه های شما خواهد شد.

چطور مطمئن شوید که شریک قابل اعتمادی انتخاب می کنید؟ چند ویژگی کلیدی وجود دارد که میتواند در تشخیص شریک قابل اعتماد به شما کمک کند. خب، کدام صفات از همه مهم ترند؟ در اینجا به این موضوع میپردازیم.

Views 154

صاحب یک کسب و کار بودن به دلایل مختلفی برای مردم جذاب است. شما رئیس خودتان خواهید بود، با افراد بی نظیری کار می کنید، برنامه ریزی خودتان را خواهید داشت و یک میل شدید را تبدیل به حرفه ی خود می کنید. با این حال این امر آسان نیست.

اغلب کارآفرینان تازه کار بیش از حد عجله می کنند و این امر باعث می شود بینش وسیعی از شرایط خود کسب نکنند. پس آنچه باعث موفقیت یک کسب و کار می شود، چیست؟ اینجا پنج مورد از عوامل کلیدی این موفقیت را برای شما ذکر خواهیم کرد:

Views 187

تام رابینز برای این گفته خود معروف است: "اگر آنچه همیشه انجام میدهید را تکرار کنید، همان چیزی نصیبتان میشود که همیشه داشته اید". من با اندکی تغییر می گویم: " اگر آنچه را انجام دهید که افراد متوسط انجام میدهند، همان چیزی نصیبتان می شود که افراد متوسط به دست می آورند".

آیا با قیاس بالا رفتن از یک پله برقی پایین رونده آشنا هستید؟ اگر بی حرکت بایستید به سمت عقب بازخواهید گشت. اگر راه بروید در بهترین حالت در جای خود باقی می مانید. اما اگر بدوید، پیشرفتی حاصل خواهد شد و در واقع می توانید به بالا برسید. سخت است، اما از پس آن برمی آیید. زندگی دقیقا اینچنین است.

اکثر مردم قدم می زنند یا بی حرکت می ایستند. تعداد بسیار کمی واقعا شتاب می گیرند. اما آنهایی که حرکت می کنند، حقیقتا در تمامی ابعاد زندگی از هم نوعان خود جلوتراند. از این رو، اینجا برای داشتن درآمد جانبی 5 دلیل، و همچنین راهکارهایی برای شروع ارائه می دهیم.