ما برای بازگشت سلامت خود به پزشک مراجعه می کنیم. پزشک به ما دارو تجویز می کند و ما بر اساس تجویز پزشک دارو را مصرف کرده و به سمت بهبودی گام بر می داریم. ما هیچگاه مستقیما به داروساز مراجعه نمی کنیم. ابتدا از پزشک تجویز مناسب را دریافت کرده و بر اساس آن دارو تجویز شده را مصرف می کنیم.
در اینجا کار پزشک و داروساز هر دو با ارزش و مکمل یکدیگرند. در تجارت الکترونیک نیز متخصصین فناوری اطلاعات و مدیریت نیازمندی های منحصر به فرد هر ایده، حرفه و شغل را بررسی کرده و بر اساس ترسیم مسیر به موفقیت رسیدن آن کسب و کار، ملزومات را تجویز می کنند و متخصصین نرم افزار و مارکتینگ نیز داروی این مسیر را تهیه می نمایند.

 

 دپارتمان طراحی و ایجاد کسب و کار نوپا

بخش مشاوره کلیک هوشمند گروهی از افراد با تجارب و توانمندی های مختلف است که همگی بر ارائه مطالب، روش ها و راه حل های تحلیلی، بومی شده و اصیل، منابع و ابزارهای مفید، برای ایجاد و بهبود یک کسب و کار نوپا و هدایت استارت آپ ها تمرکز دارند.
یک مربی استارت آپ می تواند حرکت در مسیر سخت استارت آپ را برای شما آسان تر کند، او مسیر را می شناسد و راهنمایی‌های لازم را در زمان مناسب ارائه می کند. هدف ما همراهی شما در سفر استارت آپ با ارائه خدمات مشاوره استارت آپ و مشاوره کسب و کار است.
شرکت کلیک هوشمند با ارائه سبد پیشنهادی خود به علاقه مندان ایجاد کسب و کار بستری را جهت ایجاد کسب و کارهای نوپا فراهم می سازد، علاقه مندان می توانند کلیه ابزار ایجاد یک کسب و کار نوپا را به وسیله مشاوران کلیک هوشمند تهیه کنند.

سبد پیشنهادی کلیک هوشمند:

مشاوره + ایده + پلن تجاری+ پیاده سازی 

کلیک هوشمند به دو صورت مشاوره حضوری و مجازی آماده ارائه خدمات به کلیه علاقه مندان ایجاد کسب و کار جدید می باشد. صاحبان ایده و کسب و کار علاقه مند به این حوزه می توانند از خدمات تخصصی کلیک هوشمند به شرح زیر بهره مند شوند:

  • ارزیابی و بررسی توانمندی های کارآفرین
  • کمک به کارآفرین در شناسایی فرصت متناسب با توانمندی­ هایش
  • مشاوره تخصصی طراحی مدل کسب و کار الکترونیک
  • مشاوره تخصصی طرح کسب و کار الکترونیکی
  • مشاوره تخصصی  امکان سنجی طرح‌ های نوآورانه در حوزه کسب و کارهای الکترونیکی
  • بررسی رقبای تجاری، ایده­‌ ها یا محصولات مشابه و کمک به ایجاد مزیت رقابتی نسبت به رقبا

دپارتمان توسعه کسب و کار

بیش از نیمی از مشتریان اینترنتی قبل از اینکه محصولی را بخرند و یا از سرویسی استفاده کنند به اندازه کافی در مورد آن تحقیق می کنند و زمانی شما را انتخاب خواهند کرد که نسبت به برند شما اعتمادی حاصل کرده باشند و نکته اینجاست که این اعتماد را شما برای آنها ایجاد خواهید کرد. برای هر شرکتی اهمیت دارد که در نتایج جستجو دیده شود و به بازار هدف مشتریان بی شمار اینترنتی تبدیل شود و بتواند در نهایت آنها را نسبت به خود وفادار سازد و از آنها مشتریان دائمی بسازد و هزینه های بسیاری صرف می شود تا این مشخصه ها در وب سایت ها و شرکت ها به وجود بیایند. ما به شما کمک خواهیم کرد تا در فرآیند بازاریابی آنلاین و همچنین پیاده سازی استراتژی های تجارت الکترونیک موفق عمل کنید.
در این زمینه کلیک هوشمند با بیش از 6 سال تجربه حرفه ای در راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی و تجارت الکترونیک  خدمات ویژه و حرفه ای به شما ارائه می دهد.
بخش مشاوره کلیک هوشمند گروهی از افراد با تجارب و توانمندی های مختلف است که همگی بر ارائه مطالب، روش ها و راه حل های تحلیلی، بومی شده و اصیل،  منابع و ابزارهای مفید، برای ایجاد و بهبود یک کسب و کار نوپا و هدایت استارت آپ ها تمرکز دارند.
شرکت کلیک هوشمند با ارائه سبد پیشنهادی خود به علاقه مندان ایجاد کسب و کار بستری را جهت ایجاد کسب و کارهای نوپا فراهم می سازد و علاقه مندان می توانند کلیه ابزار ایجاد یک کسب و کار نوپا را به وسیله مشاوران کلیک هوشمند تهیه کنند.

سبد پیشنهادی کلیک هوشمند:

مشاوره + ایده + تحقیقات بازار پلن تجاری + پیاده سازی + برند سازی

خدمات بخش مشاوره توسعه کسب و کار

- تحلیل و بررسی کسب و کار و ارزیابی پتانسیل آن در عرصه اینترنت - مشخص نمودن نیازمندی های فنی و عملکردی برای راه اندازی وب سایت شما در حال و آینده.
- مشخص نمودن موارد مورد نیاز در عملیات بهبود رتبه در موتورهای جستجو در حال حاضر و آینده
- تدوین یک استراتژی در زمینه تجارت الکترونیکی با استفاده از تجارب صنعتی و خدماتی شما
- طراحی ساختار اطلاعاتی و نقشه سایت (Site Map) و تدوین جریان های فرآیند (Process Flows) در وب سایت
- تدوین یک پروپوزال موثر در زمینه تجارت الکترونیک برای کسب و کار
- مطالعه نظرات کاربران وب سایت و تحلیل آنها
- راه اندازی وب سایت موفق و یا بهبود وب سایت موجود شما
- افزایش تعداد بازدیدکنندگان وب سایت و تشویق کاربران به استفاده از خدمات آنلاین شما
- افزایش میزان فروش و سودآوری اینترنتی 
- راه اندازی وب سایت موفق و یک تجارت اینترنتی جدید از پایه می تواند یک وظیفه سنگین باشد مگر آنکه شما یک شریک کاری مطمئن برای خود در این قضیه داشته باشید.