تجارت الکترونیک در مفهوم کلی به معنای خرید و فروش خدمات و کالا از طریق سیستم های الکترونیکی مانند اینترنت یا دیگر شبکه های کامپیوتری می باشد. با این وجود معنی تجارت الکترونیک در دنیای امروز بسیار فراتر از تنها خرید و فروش می شود و تمامی زمینه های آنلاین توسعه، تبلیغات، بازاریابی، فروش، تحویل، سرویس دهی های مجازی و انتقالات پولی و بانکداری آنلاین را شامل می شود. تجارت الکترونیک در دنیای پیش روی ما دیگر تنها نوعی از تجارت نیست بلکه نسخه جدید و جایگزین تجارت سنتی خواهد بود.

شرکت کلیک هوشمند گیلان با اتکا به نیروهای جوان داخلی فعالیت خود را به طور کلی ازنیمه اول سال 1384 آغاز کرده و از سال 1389 با گسترش خدمات خود به صورت رسمی و با اخذ مجوز از شوراي‌عالی انفورماتيك در دنیای مجازی تلاش می کند تا با نوآوری و بهــره گیری از ایده های نو در زمینه تجارت الکترونیک , بهترین خدمات را با راهکارها و شيوه های اختصاصی ارائه دهد.

هدف اصلی" کلیک هوشمند گیلان " ایجاد یک پشتوانه محکم و قابل اعتماد داخلی برای امور نرم افزاری و انفورماتیک کشور است .

از این رو این شرکت دیدگاه خود را بر توسعه تجارت الکترونیک در ایران و راهکارهای سهولت خرید و فروش اینترنتی قرار داده است. خوشبختانه در زمینه تجارت الکترونیک در ایران در سال های اخیر فرهنگ سازی و اعتماد سازی بسیاری انجام شده است.ما ماموریت ساده ای داریم و آن رفع نیازهای شخصی و تجاری افراد با بهره گیری از ابزارهای وب به شیوه ای خلاقانه است. ابزارهایی که کارها را آسان نموده و اطلاعات را با سرعت بیشتری در دسترس قرار می دهد.

بر مبنای اهداف كلان، می توان گفت كه شرکت کلیک هوشمند برای انجام تمام زمينه های تخصصی فناوری اطلاعات و ارتباطات سازماندهی شده است كه از مهمترين زمينه های اين فعاليت، موارد ذيل را می توان نام برد:

  • پشتیبانی از راه‌حل‌های شناخته شده و خلاقانه ی فناوری اطلاعات
  • اجرا، راه‌اندازی و پشتیبانی از سیستم‌های گسترده و آنلاین سازمانی بنا به نیاز مشتری
  • ارائه بهترین خدمات مشاوره در حوزه فن آوری اطلاعات، تجارت الکترونیک و مدیریت با همکاری مشاوران مجرب داخلی و خارجی
  • تربیت نیروهای متخصص و با صلاحیت برای بهبود نیروی انسانی شرکت و کشور
  • توسعه صادرات خدمات انفورماتیک کشور بدون محدودیت
  • دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت،معدن و تجارت
  • ارایه آموزش‌های لازم در سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف برای توسعه و ارتقاء بينش انفورماتيکی کشور
  • تولید نرم افزارهای مبتنی بر تجارت الکترونیک
  • کسب بالاترین سطح اعتماد و رضایت مشتری
  • پیگیری تغییرات لازم جهت پیشبرد اهداف کلی به همراه مسئولین کشوری

مفتخریم تا با ارائه ی خدمتی نو در عرصه ی اینترنت پا به پای شما در دنیای مجازی همراهتان باشیم."سایتهای زنجیره ای گیلان" متشکل از چندین سایت تخصصی و کاربردی ست که تلاش می کند رقبای خود را در هر زمینه ای کنار زده و با ارائه ی راهکارهای نوین و منحصر به فرد در صف بهترین ها قرار گیرند.

ما در کنار پروژه های آموزشی، اجتماعی و خدماتی خود، با هدف تسهيل دسترسی صاحبان مشاغل و خدمات در بكارگيری تجارت الكترونيكی در حرفه خود، اقدام به فراهم آوردن امكانات متعدد و لازم جهت ورود به دنيای تجارت الكترونيكی نموده ایم. هدف اصلی ما دستيابی به جايگاه مناسب در راهبری پروژه های تجارت الکترونيکی و ترويج اين فناوری در سطح کشور می باشد. ما با بکارگيری اشتياق و علاقه، تخصيص وقت، ابتکار و خلاقيت و نوآوری در زمينه تجارت الکترونيکی و همچنين استفاده از تجارب چند ساله همکاران و شركای داخلی و خارجی، به اين هدف خواهيم رسيد.