Posted on 02 ژانویه 2018 Views 8388

یازدهمین نمایشگاه الکامپ 96 در حوزه کامپیوتر، رسانه‌های دیجیتال، تجارت الکترونیک، ماشین‌های اداری و سیستم‌های امنیت تصویر در رشت گشایش یافت.

آیین گشایش این نمایشگاه با حضور رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت، رئیس پارک علم و فناوری، مدیرکل ارتباط و فناوری و جمعی از مسئولان ارشد استان گیلان برگزار شد.

این نمایشگاه با بیش از 60 غرفه در فضایی به مساحت 5 هزار مترمکعب از پنجم لغایت 8 دی‌ماه به‌مدت 4 روز با همکاری سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان گیلان در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان گیلان دایر گردید.

به همت و همکاری سازمان نظام صنفی رایانه ، سازمان فن آوری ارتباطات و اطلاعات و شرکت کلیک هوشمند ، در این نمایشگاه بخشی با عنوان الکامپ استار در نظر گرفته شد که در آن استارت آپ های "یک،دو،سه طراحی" ، " پلاک منطقه آزاد" ، "پی خونه" حضور داشتند.نماینده ی شرکت کلیک هوشمند نیز به منظور حمایت از استارت آپ ها و ارتباط با مراجعین در افتتاحیه و اختتامیه نمایشگاه حضور داشت.

باعث افتخار است که به جهت حضور در این نمایشگاه و نقش آفرینی در آن ، لوح تقدیر و نماد یادبود نمایشگاه در مراسم اختتامیه به شرکت کلیک هوشمند اهدا شد.

امیدواریم و تلاش میکنیم در سالهای آتی بتوانیم ساز و کار مناسبتری برای انتخاب استارت آپ ها و همینطور مکان استقرار آنها داشته باشیم.

کلیک هوشمند در الکامپ استار 96

دیدار مهندس بخشی نژاد ، ریاست محترم سازمان نظام صنفی رایانه با مهندس ثمرخواه

دیدار مهندس بخشی نژاد،ریاست محترم نظام صنفی رایانه ، جناب دکتر زاهدی مدیرکل فناوری اطلاعات و شبکه دولت در استانداری با نماینده استارت آپ پلاک منطقه و کلیک هوشمند

دیدار مهندس توکلی ، ریاست محترم سازمان ارتباطات و فن آوری اطلاعات استان با مهندس ثمرخواه نماینده شرکت کلیک هوشمند

کلیک هوشمند در نمایشگاه الکامپ 96