Posted on 27 فوریه 2017 Views 12043

هفت سنگ چیست؟

رویدادی برای نوجوانان

رویداد«هفت سنگ» آغازیست برای ساختن زندگی حرفه ای (کاری) نوجوانان. در این رویداد نوجوانان آزادند تا هرچه را که میخواهند بسازند، تجربه کنند و رویاهای خود را به واقعیت تبدیل کنند. ایدهپردازی کنند، تیم بسازند و با کمک مربیان حرفه ای و با امکانات و فضای سرگرم کننده که در اختیارشان است، روی رویاها کار کنند..

هفت سنگ یک رویداد ۲۱ ساعته آخر هفته ای است که در آن نوجوان با تجربه ی عملی مفاهیم کارآفرینی را فرا میگیرد تا آینده ای روشن را برای خود بسازد. در این رویداد نوجوان آزاد است تا هرچه را که میخواهد را به کمک بزرگان این عرصه به صورت عملی بسازد، تجربه کند و رویاهای خود را به واقعیت تبدیل کند. رویداد «هفت سنگ» آغازیست برای ساختن زندگی حرفه ای (کاری) نوجوانان.

هفت سنگ رویدادیست که برنامه هایی هدفمند و استاندارد رادر زمینه ی کارآفرینی به نوجوانان ارائه میدهد. این رویداد با ارائه ی محتوایی به روز توسط کارآفرینان و مربیان مطرح، برخلاف روند آموزشی مدارس علاوه بر تئوری، مفاهیم را با روش هایی جذاب و به صورت عملی آموزش خواهد داد

 

نوجوانان در هفت سنگ چه مهارت هایی می آموزند؟

کار تیمی

با کار تیمی می توان رویا را تبدیل به واقعیت کرد. ما به نوجوانان خواهیم آموخت تا چگونه با یکدیگر برای بدست آوردن هدفی تلاش کنند و اصول کار تیمی را فرا گیرند.

رهبری و پیروی

هر کسی در زمینه و فضای مناسب توانایی رهبری دارد. ما به کودکان یاد می دهیم چگونه جای خود را در تیم پیدا کنند.

خلاقیت و بزرگ فکر کردن

خلاقیت مرز نمی شناسد. ما هدف داریم تا فضایی را برای کودکان ایجاد کنیم تا بتوانند ایده های بزرگ خود را به اشتراک بگذارند. امکانات و آنچه که دنیا پیش روی زندگی امروزه ما گذاشته است، از خلاقیت آدم ها نشات گرفته است.

تصمیم گیری خلاقانه

تفکر خلاقانه از الزامات کارآفرینی است. به نوجوان می آموزیم که چگونه با بررسی درست محیط اطراف خود، خلاقانه تصمیم بگیرند.

اعتبار سنجی و بازار پژوهی

پاسخ گویی به نیاز ها راه موفقیت در کارآفرینیست. در این رویداد به نوجوانان می آموزیم که چطور بازار را بشناسند و نیازها را شناسایی کنند.

کلیک هوشمند در هفت سنگ

علیرضا ثمرخواه بنیان گذار شرکت کلیک هوشمند و استارتاپ های زنجیره ای گیلان در این رویداد به عنوان منتور حضور دارد و از تجربیات خود در پیاده سازی رویدادها سخن خواهد گفت و نوجوانان را در این راه آینده نگر همراهی می کند. این رویداد در بهار سال 1396 برگزار خواهد شد.