Posted on 09 دسامبر 2016 Views 13076

هشتمین رویداد بانی(استارتاپ گرایند) رشت از ساعت ۱۷ تا ۲۰ روز سه شنبه مورخ 16 آذر 1395 در سالن اجتماعات پارک علم و فناوری رشت به سرپرستی مهدی شهبازی و ارائه بحث کارشناسی صالح سپهری فر از فعالترین اعضای اکوسیستم استارتاپ رشت برگزار شد.

حامیان این رویداد خوب پارک علم و فناوری استان گیلان، دانشگاه گیلان، مرکز علمی-کاربردی برهان نیروی شمال، اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استانداری، مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه گیلان و سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت بودند.

شرکت کلیک هوشمند همچون همیشه با حضور خود از این رویداد حمایت کرده و به گفتگو و کسب تجربه در بین میهمانان و شرکت کنندگان پرداخت.

مهمان ویژه این رویداد صفا هراتیان بانی وبسایت آیکافی و عضو انجمن قهوه تخصصی اروپا بود او از تجربیات خود در مسیر تاسیس و توسعه وبسیات آی ، رازهای موفقیت در کسب‌و‌کار و ظرفیت‌های بالقوه نوشیدنی‌ها در رونق اقتصادی صحبت کرد و لحظات جالبی را برای مدعوین رقم زد.

صفا هراتیان برای علاقمندان به قهوه و کافه نشینی، نامی آشناست. او که بیشتر به خاطر بنیانگذاری و مدیریت آیکافی(سامانه جامع قهوه و کافه های ایران) شهرت دارد، قرار است صفا هراتیان که سرپرستی کمیته واژه گزینی قهوه در فرهنگستان زبان‌ و‌ ادب فارسی و عضویت در انجمن تخصص قهوه اروپا (SCAE) را نیز در کارنامه خود دارد، با همراهی تیمی جوان در چند سال اخیر توانسته با تولید محتوا و برگزاری دوره‌های معتبر بین‌المللی در ایران، خود و مجموعه آیکافی را به مرجعی در زمینه قهوه بدل سازد.
گفتنی است آیکافی هم اکنون بزرگ‌ترین مرجع فارسی زبان در خصوص این نوشیدنی و نیز دایرکتوری جامعی از کافه‌ها و کافی‌شاپ‌های بسیاری از شهرهای ایران (از جمله رشت) به شمار می‌رود
.

اتفاق جالب و منحصر به فرد هشتمین رویداد استارتاپی رشت حضور سیدمحمدعلی ثابت قدم، شهردار رشت بود ایشان دقایقی را به صحبت پیرامون رشت شهر خلاق و استفاده از پتانسیل های خلاقیت و حرکت به سمت رشد جامعه ای پرداختند ، همچنین در این رویداد مهندس تکریمی  مدیر پشتیبانی پارک علم و فناوری گیلان و جمعی از فعالان حوزه های اطلاعات، فناوری ارتباطات، برنامه نویسی و IT  حضور داشتند.

رویداد بانی با چشم انداز بسترسازی برای راه اندازی و رونق کسب و کار (به ویژه در حوزه های نوآورانه) طراحی شده است. این رویداد ضمن کمک به انتقال تجربیات موفق کارآفرینی، به آشنایی بیشتر علاقمندان به راه اندازی کسب و کار و یا مشارکت در تیم های نوآور نیز کمک می کند.رویداد بانی سه ساعته بوده و دارای بخش های متنوعی نظیر شبکه سازی، بخش های کوتاه آموزشی(در قالب ارائه)، گفتگو با مهمان، پرسش و پاسخ و نیز معرفی استارتاپ های موفق استانی است.

 

grind8 4

 

grind8 3

 

grind8 2

 

grind8 1