ابزارهای مورد نیاز یک کسب و کار حرفه ای

در طول چند دهه گذشته، ابزارهای مدیریتی تبدیل به بخش مهمی از زندگی مدیران شده‌اند. مدیران هر روز تلاش می‌کنند تا اقداماتی چون افزایش درآمد، نوآوری، بهبود کیفیت، برنامه‌ریزی برای آینده و مواردی از این قبیل را با استفاده از ابزارهای مدیریتی انجام دهند.آشنايي، انتخاب و به كارگيري صحيح اين ابزارها از جمله وظايف چالش برانگيز مديران است.
برای انتخاب هرچه موفق‌تر ابزارهای مدیریتی، مدیران باید آگاهی کاملی از بهترین ابزارهای روز و تناسب آن با شرایط سازمان خود داشته باشند. فرآیند انتخاب یک ابزار مدیریتی مناسب می‌تواند به تنهایی مساله‌ای پیچیده برای یک سازمان باشد. سازمان باید بتواند ابزاری را انتخاب کند که بهترین تصمیمات را برای رسیدن به فرآیندها، خدمات، محصولات و عملکرد برتر ارائه کند. استفاده موفقیت‌آمیز از ابزارهای مدیریت، نیازمند درک درستی از نقاط ضعف و قوت آنها و همچنین توانایی به‌کارگیری و ادغام چند ابزار با روش و زمان مناسب است. رمز این موضوع در پیدا کردن یک راه‌حل ساده برای مسائل نیست، بلکه در یادگیری چگونگی و هنگام استفاده از ابزار است.در این بخش ابزارهای مدیریتی موفق تحت وب بررسی می شوند.

In ابزارها Views 47

زِندِسک یک پلت فرم خدمات مشتری است. برای شرکت هایی طراحی شده که به دنبال رابطه ای عمیق تر و سازنده تر با مشتری هایشان هستند. پس زِندسک با یک هدف طراحی شده است: بهبود ارتباط شرکت و مشتری ها. زِندسک هم برای کسب و کارهای کوچک و هم برای کسب و کارهای بزرگ مناسب است. این سایت ویژگی های متعدد و بسیار عالی برای کمک به ارتقای خدمات مشتری، افزایش سودآوری، و بالا بردن میزان رضایت مشتری ارائه می دهد.

In ابزارها Views 122

سایت ارتباط ویدیویی زوم متعلق به شرکتی در کالیفرنیاست که با استفاده از محاسبات ابری، خدمات کنفرانس از راه دور ارائه می دهد. زوم یک نرم افزار ارتباطی پیشنهاد میدهد که کنفرانس ویدیویی، جلسات  آنلاین، و همکاری از طریق تلفن همراه را در هم می آمیزد.

In ابزارها Views 154

اگر تقویم بازاریابی ندارید، بازی خطرناکی را با محتوای خود آغاز کرده اید. کواِسکِجوئِل آسان ترین تقویم بازاریابی برای استفاده است. با کواِسکِجوئِل می توانید تمامی استراتژی های بازاریابی خود را در یک مجموعه ابزار ادغام کنید. همه چیز را در یکجا سازمان دهید تا شما و گروهتان بتوانید بر مسائل مهم تمرکز کنید و کارها را به انجام برسانید.

In ابزارها Views 203

اسپروت سایتی است که نرم افزارهای مدیریتی، هواداری، و تحلیلی برای کسب و کارها می سازد. این سایت به کسب و کارها کمک می کند تا بواسطه ی شبکه های اجتماعی با مشتریان ارتباط برقرار کنند، همکاری های تیمی داشته باشند و میزان موفقیتِ تلاش های خود را بسنجند.

In ابزارها Views 347

موز یک شرکت SAAS (نرم افزار به عنوان یک سرویس) است که نرم افزار بازاریابی جاذبه ای و نرم افزار تجزیه تحلیل بازاریابی می فروشد. در سال 2004 به عنوان یک شرکت مشاوره شروع به کار کرد و سپس رویکرد خود را به تولید نرم افزار بهینه سازی موتور جستجو تغییر داد. این شرکت وب سایتی دارد که شامل بیش از یک میلیون بازاریاب دیجیتالی جهانی و ابزارهای مرتبط با بازاریابی است.

In ابزارها Views 272

در دنیای تجارت، شناخت رقبا و ارزیابی استراتژی هایشان برای تعیین نقاط قوت و ضعف آنها، در مقایسه با کالا یا خدمتِ شما، امر مهمی است. با جمع آوری و تحلیل اطلاعات در مورد شرکت های رقیب می توانید بفهمید رقبایتان در حال انجام چه کارهایی هستند و چه تهدیدهای مالی را پیش رویتان می گذارند. در واقع، شما برای رشد و تکامل، مرتباً به چنین تحقیقاتی نیاز خواهید داشت.

In ابزارها Views 472

داشبورد مدیریتی اطلاعات مهم و ضروری کسب و کار را به صورت تصویری و گرافیکی به مدیرانی که با محدودیت زمانی مواجه اند ارائه می دهد. "دَشِرو" سایتی است که شاخص های عملکردی کسب و کار را از تمامی اپلیکیشن های محبوبتان، در یک داشبورد مدیریتی رایگان در اختیار شما قرار می دهد.